קצת עליי

מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי אוהבת טבע ואת מה שטבעי, החיבור עם המקום הזה היה מיידי ועוצמתי עבורי.

מסלול חיי היה ברור לי עוד מילדות, חלמתי להיות בתחום הרפואה, אחת כזו שמצליחה ליצור שינוי עמוק באנשים.

כך מצאתי את עצמי מפתחת יכולות הקשבה מיוחדת מעבר למילים, הקשבה פנימה לנפש האדם, לצרכיו וליחודיות שבכל אחד להרגיש טוב יותר.

בזמן הלימודים היכולות שלי התחדדו וככל שהעמקתי בידע מצאתי את עצמי נלהבת מאד מהאפשרות הנפלאה שיש לנטורופתיה, צמחי מרפא ושמני המרפא להציע לעולם והבנתי ששם מקומי האמיתי, הרצון ללמד אחרים את הידע הזה גדל .

את לימודיי המקצועיים למדתי במכללות מובילות ברפואה משלימה בארץ: ברידמן, ברושים, שלוס , השתלמויות שונות ממיטב המורים והמרצים בתחום.

אני חברה רשומה באגודת הנטורופתים ובעמותת עיל”ם – העמותה הישראלית לצמחי מרפא.

אני מאמינה בגישה הטבעית אשר סוקרת את האדם לאורכו ולרוחבו עם דגש על אבחון ותשאול מעמיקים על מנת להגיע לסיבות האמיתיות של הבעיה ולפתור אותן אחת ולתמיד מהשורש.

אדם בריא הוא אדם מאוזן פיזית ונפשית וטיפול אמיתי ועמוק חל בשני המישורים: במישור הפיזי ובמישור הנפשי, שהנם בלתי נפרדים ומשפיעים זה על זה.

על הקליניקה

נעים מאד, אני מיטל כהן , נטורופתית, הרבליסטית קלינית, אירידולוגית. ואני כאן כדי לעזור לך להרגיש טוב יותר, ללמוד להיות בריאה ולאפשר אורח חיים טבעי המותאם לך באופן אישי.

אני מביאה איתי נסיון חי ובועט עם קליניקה פעילה מעל כעשור ותוצאות נפלאות וייחודיות לרפואה המשלימה.

ההתמחות שלי מתמקדת בבעיות העיכול השונות החל מכאבי בטן לא מוסברים, צרבות, עצירות כרונית, קנדידה, מעי רגיש, טחורים, פיסורה ועד לקרוהן, קוליטיס, מחלות כבד שונות ועוד.

אם את סובלת מהבטן ומרגישה שמחפשת את הפתרונות המדויקים לך, את מוזמנת להיות חלק מקהל מטופליי ולהנות מהטיפולים אשר אני מציעה בקליניקה.

הקליניקה כיום נמצאת בזום, מהמחשב או הטלפון האישי שלך מכל מקום בעולם ניתן לעשות טיפול בנוחות רבה.

בקליניקה אני מנגישה שירות מקצועי ואדיב גם עבור כבדי שמיעה וחירשים על ידי ליווי דרך המייל/וואטסאפ. ( ידע בסיסי בשפת סימנים )

הקליניקה עובדת עם חברות הביטוח הפרטיות השונות וניתן לקבל החזר (אין החזר דרך קופות החולים)

תעודות

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? אני כאן בשבילך

ליעוץ אישי מלא/י את הטופס ואחזור אלייך ב24 שעות הקרובות.